Luktelėkite

Apie

Apie Mus

brc ralio automobilis
stag dujos

Mūsų tikslas – Kokybiškas dujų įrangos montavimas

Mes esame LPG dujų įrangos servisas Kaune, montavimas ir remontas yra pagrindinės mūsų veiklos.  Kokybiškai ir profesonaliai aptarnaujame klientus, atliekame dujų įrangos remonto ir priežiūros darbus. Galimybė konsultuotis ir rinktis naują dujų įrangą pagal automobilio modelį ir kliento pageidavimus. Montuojame geriausią rinkoje dujų įrangą ir suteikiame 2 metų garantiją.

Montuojame dujų įrangą į Direct Injection automobilius.

Atliekame dujų įrangos diagnostiką, dujų reguliavimą bei purkštukų kalibravimą. Išrašome dokumentus Regitrai taip pat dujų įrangos ir priežiūros vadovus. Montuojame naują ir naudotą dujų įrangą, kiekvienam klientui galime pasiūlyti didelį įrangos pasirinkimą.

LPG yra ekologiškas ir ekonomiškas kuras, kuris kainuoja per pus pigiau nei benzinas. Važiuodami dujomis galite sutaupyti iki 50%. Dujų įranga atsiperka nuvažiavus 10-15 tūkst. kilometrų.

Eksploatuojant automobilį su dujomis svarbu nepamiršti reguliariai keisti dujų filtrus, jų LPG sistemoje yra 2 – dujinės ir skystos fazės. Tai daryti rekomenduojame kas 12500 km ir 25000 km.

LPG Servisas pasirūpins Jūsų automobiliu.

Siūlome platų dujų įrangos pasirinkimą pagal kiekvieno Kliento poreikius. Sukomplektuojame įrangą Jūsų automobiliui. Skiltyje Naujienos galite pasidomėti apie mūsų montuojamas dujų įrangas, jų privalumus ir skirtumus, o skiltyje Paslaugos galite pasirinkti Jums reikiamas paslaugas. Darbo patirtis ir įrangos pasirinkimas leidžia siūlyti paslaugas palankiausia rinkos kaina.

Dujų įrangos montavimas ir remontas

Patarsime renkantis dujų įrangą Jūsų automobiliui. Sugedus dujų įrangai registruokitės diagnostikai.

Skambinkite: +370 6 624 0150

KONTAKTAI