Luktelėkite

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Automobilių servise mes norime, kad aptarnavimas būtų kuo paprastesnis ir greitas. Toliau pateikiami keli dažnai užduodami klausimai. Jei jūsų klausimas nėra pateikiamas žemiau, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą +370 6 624 0150.

Kas yra LPG?

Tai yra suskystintos naftos dujos. Jos sudarytos iš Propano ir Butano mišinio.

Ar LPG yra ekologiškas kuras?

LPG anglies ir azoto oksidų emisija yra daug mažesnė nei benzininių variklių, ir teršia maždaug 90% mažiau nei bet kuri dyzelino transporto priemonė. Naudojant LPG sistemas CO2 (anglies dioksido) emisija sumažinama 10%.

Kiek galima sutaupyti važiuojant dujomis?

Dujos yra liesesnis kuras nei benzinas, todėl jų suvartojama iki 20% daugiau. Dujų kaina šiai dienai yra per pus pigesnė nei benzino, todėl sutaupyti galite iki 50%.

Kokios automobilio dujų sąnaudos 100km?

Dujų suvartojama iki 20% daugiau nei benzino,

Ar automobilis vedasi dujomis?

Šaltas automobilis visada vedasi benzinu, kai dujų reduktorius įšyla iki darbinės temperatūros persijungia dujos. Automobilį galima užvesti dujomis avariniu režimu, jeigu  sugedo benzino siublys ar automobilis nedirba benzinu. Šiltas automobilis gali vestis ir dujomis, jeigu pageidaujate paprašykite meistro kad įjunktų šią funkciją.

Kiek į dujų balioną užsipila dujų? Kiek galima nuvažiuoti su pilnu baku?

Dujų balionuose sumontuoti multivožtuvai leidžia užpilti 80% jų tūrio. Taigi jei Jūsų balionas yra 60l Jūs galėsite užpilti 48l dujų. Priklausomai nuo automobilio sąnaudų galite nuvažiuoti apie 400km jei automobilis vartoja apie 12l dujų.

Ką daryti kai pasibaigia dujos?

Pasibaigus dujoms automobilis automatiškai persijungia į benziną, apie tai įspėja dujų mygtuko garsinis signalas. Jums tereikia paspausti mygtuką, kad jis nepypsėtų.

Kodėl automobilio sąnaudos gali skirtis?

Skirtingos važiavimo sąlygos ir kartais skirtinga LPG cheminė sudėtis gali labai paveikti sąnaudas. Todėl svarbu palyginti suvartojimą, kai visos sąlygos yra vienodos.

Kaip užsipilti dujų? Ar užsienyje galėsiu užsipilti dujų?

Dujos pildomos per dujų užpylimą sumontuotą prie benzino užpylimo arba automobilio buferyje. Reikia įsukti antgalį ir įstatyti dujų pistoletą. Užsienio šalyse dujų užpylimo antgaliai gali skirtis.

Ar dujos kenkia varikliui? Kiek sumažėja automobilio galingumas?

Dujos nekenkia varikliui. Automobilio galios skirtumas nepastebimas važiuojant benzinu ir dujomis.

Kiek laiko užtrunka dujų įrangos montavimas?

Dujų įrangos montavimas užtrunka apie 2 dienas. Tai priklauso nuo automobilio ir įrangos.

Kokį dujų balioną galima montuoti į automobilį?

Montuojami 2 tipų balionai: Cilindrinis, užimantis atitinkamą dalį vietos bagažinėje, arba Toroidinis, montuojamas vietoj atsarginio rato ir neužimantis vietos bagažinėje.

Kokios priežiūros reikalauja dujų įranga?

Rekomenduojame keisti dujų filtrus kas 12500km ir 25000km